Hakkımızda

-Bilgi Güçtür!-

Sinirbilim 19 Aralık 2015’te bir Facebook ve Twitter sayfası olarak gönüllü bir şekilde insanlara bilimi sevdirmek ve topluma faydalı olma amacıyla faaliyete başlamıştır. Sinirbilim adından anlaşılacağı üzere beyin ve sinir sistemi ile ilgili her türlü yazılı ve görsel bilgiyi okuyucularına sunmak için tükenmeyen bir çaba içindedir. Bize merak ettiklerinizi sorabilir, yazıların altına kendi görüşlerinizi belirtebilir ve konuları tartışabilirsiniz.

Sinirbilim olarak materyalistik bir bilim anlayışını benimsediğimizi belirtmekte fayda var. Sitenin editörleri ve katkıda bulunanların inanç ve görüşleri ne olursa olsun sadece kanıta dayalı, gözlem ve ölçümlere dayanan verileri yayınlamaktayız. Sahte bilimin çok hızlı bir şekilde yayıldığı internet dünyasında tüm okuyucularımıza kaynak vererek güncel bilgileri ulaştırmayı kendimize görev sayıyoruz.

Küçük bir ekip olarak yola çıkan Sinirbilim, kadrosunu ve içeriğini hızla büyütüyor. Siz de ekibin bir parçası olmak istiyor ve çorbada bir parça tuzum olsun diyorsanız yazarlık başvurusunu buradan yapabilirsiniz.

Kurucu: Çağlayan Taybaş

E-posta adresi: sinirbilimm@gmail.com

Not: Sinirbilim’in kurulma fikri İrem Havle’nin olup logo ve site tasarımı Çağlayan Taybaş’a aittir.