Sinirbilim Nasıl Kuruldu?

Merhaba arkadaşlar, Youtube’daki ilk videomuz yayında 🙂

Bu videoda hemen bilimsel bir konuya girmeyelim dedik. Önce size Sinirbilim’in nasıl kurulduğundan bahsedeceğim.

Gittiğim çoğu yerde bana soruluyor. Nasıl kurdunuz siteyi? Siteyi kurmak çok kolay, geliştirmek çok zor oldu !!

İlk video ilk heyecan 🙂 Başlangıç videosunu çok uzun tutmadık. Bundan sonraki videolarımızda bilimsel konuları ayrıntılı olarak ele alacağız. Özellikle sizden gelen sorulara ağırlık vereceğiz. https://sinirbilim.org’ta şu an 900’den fazla yazı var. Muhteşem sayıda bir içerik Youtube’a taşınmayı bekliyor.

Merak ettiğiniz soruları, görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Kanalımıza abone olarak yeni eklenen videolardan haberdar olabilirsiniz.

Abone olmak için: https://bit.ly/2WuNfje


Çağlayan Taybaş

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunuyum. Şu an Johnson & Johnson'a bağlı olarak Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde klinik araştırma koordinatörü olarak çalışıyorum. Ayrıca İstanbul Üniversitesi'nde ekonomi (açık öğretim) okuyorum. Lisans hayatım boyunca laboratuvarın yanında bilim yazarlığı, programlama, ney ve satranç ile uğraştım. Mezun olduktan sonra askere gitmeden önce sinirbilim.org'u kurdum. Şu an iş hayatım çok yoğun olduğu için eskisi gibi yazamıyorum. Yine iyi idare ettiğimizi düşünüyorum. Bana herhangi bir soru sormak isteyen varsa c.taybas@gmail.com'a mail atabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.